استفاده از انرژی‌های نو در دامداری‌ها و صنایع کشاورزی

تعرفه تبلیغات در سایت

امکانات وب

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از استفاده انرژی‌های نو برای بهینه‌سازی مصرف برق در دامداری‌ها، مرغداری‌ها و صنایع کشاورزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علیرضا خواجوی پیش از ظهر امروز در نشست بررسی استفاده از انرژی‌های نو در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد:  در راستای پیشبرد سیاست‌های کلان بخش کشاورزی و ایجاد آمادگی در بهره‌برداران برای مقابله با محدودیت منابع انرژی کشور کارگاه آموزشی ترویجی برای استفاده از انرژی‌های نو برنامه‌ریزی و اجرا شد.

وی افزود: با وجود حدود 300 روز آفتابی در سال باعث شده تا کشورمان در زمره بهترین کشورهای جهان در زمینه استفاده از پتانسیل انرژی خورشیدی به شمار آید.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: یکی از ارکان تحقق شعار سال، تأکید بر ضرورت استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان منبع انرژی پاک، ارزان و تقریباً بی‌پایان و راه حل موثر در کاهش هزینه‌های سوخت مرغداری‌ها، دامداری‌ها، صنایع کشاورزی و ... است.

خواجوی یادآور شد: با توجه به اهمیت انرژی پاک، این سازمان در نظر دارد در روزهای آینده نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی ترویجی برای استفاده از انرژی‌های نو در سایر شهرستان‌های استان اقدام کند.

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت: 13:15
برچسب‌ها : استفاده از انرژی های تجدید پذیر,استفاده از انرژی های نو در ایران,استفاده از انرژی های نو,استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در ساختمان,استفاده از انرژیهای پاک,لزوم استفاده از انرژیهای نو,

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :