اعلام آمادگی هیات چینی برای ساخت کارخانه لامپ های کم مصرف در فارس | بلاگ

اعلام آمادگی هیات چینی برای ساخت کارخانه لامپ های کم مصرف در فارس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ایرنا از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، این هیات چینی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در این بخش ها در دیدار با مدیرعامل این شرکت بیان کرد.
نماینده هیات سرمایه گذار چینی بیان کرد: با توجه به وجود دانش فنی و توانمندی موجود در این گروه سرمایه گذاری، درصورت فراهم بودن شرایط و زیرساخت ها آماده تولید انبوه این محصولات هستیم.
وی همچنین از تمایل این گروه برای سرمایه گذاری در حوزه های بازسازی و نوسازی خطوط تولید سنگبری ها و واحد های فراوری سنگ از طریق ورود فناوری های جدید به این عرصه خبرداد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس نیز در این دیدار بر حمایت ازسرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان تاکید کرد وگفت: بستر های لازم برای جذب سرمایه گذاران خارجی در 61شهرک و ناحیه صنعتی استان فارس فراهم است.
شاهپور قنبری افزود: از ابتدای امسال تاکنون 2 سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی استان فارس با تحویل زمین، اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.
بر اساس این گزارش، در این جلسه مقرر شد هیات سرمایه گذار چین از برخی ظرفیت ها و زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی استان بازدید و سپس درجلسات مشترک درخصوص نحوه سرمایه گذاری ها تبادل نظر شود.
بازدید از شهرک سنگ خرمبید و ارتباط با کنسرسیوم سنگ شمال فارس از دیگر برنامه های این هیات سرمایه گذاری در سفر به این استان است.
برچسب‌ها: فارس, لامپ, ال ای دی, چین, تولیداعلام,آمادگی,کارخانه,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 20:04