انرژی بادی نزدیک به نیمی از برق دانمارک را تأمین می کند | بلاگ

انرژی بادی نزدیک به نیمی از برق دانمارک را تأمین می کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

زیست آنلاین: کشور باد را در کارنامه خود ثبت کند و این رکورد اکنون با تعداد 20 درصد توربین کمتر، در سال 2017 به 43/6 درصد رسید.

به گزارش زیست آنلاین، دانمارک با در سال 2017 به طور به طور ویژه ای فعالیت داشتند و در طول 12 ماه 14.700 گیگاوات ساعت برق تولید تولید کردند که خود یک رکورد جدید است. از سال 2001، هرچند حدود 20 درصد توربین های کمتری در این کشور وجود دارد، اما ظرفیت انرژی بادی فعال در این کشور دو برابر شده است. این به بدان دلیل است که توربین های امروز بزرگتر و کارآمدتر هستند. این کشور 5/3 گیگاوات نیروگاه بادی در زمین و دریای آزاد نصب کرده است و بیشتر توربین های دریایی بعد از سال 2001 نصب شده اند.

تا سال 2020، دانمارک می تواند تقریبا نیمی از برق خود را از طریق باد به دست آورد. تا آن زمان این کشور باید قادر به تولید 80 درصد برق خود از منابع تجدیدپذیر از جمله زیست توده و انرژی خورشیدی باشد.

طبق اظهارات نخست وزیر لارس لوکاس راسموسن در سخنرانی سال جدید، یکی از بزرگترین شرکت های ساخت توربین بادی در جهان، با نام Vestas، در دانمارک مستقر است و شرکت های بزرگ دانمارکی، تکنولوژی سبز خود را در سراسر جهان به فروش می رسانند. مدیر عامل شرکت، لارس آگارد، گفت که نقاط عطف تولید انرژی مانند نرخ 43/6 درصد، کمک می کند راه حل های دانمارکی را در دستور کار قرار دهند. در پایان سال 2017، Vestas یک سفارش احداث نیروگاه 96 مگاواتی را برای یک مزرعه باد در هند اعلام کرد./منبع: inhabitat

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 24 دی 1396 ساعت: 9:25